Три причини зошто цената на биткоинот потона

2 копии

Најпопуларната криптовалута во светот, биткоинот, порасна за околу 0,29 проценти, а утрово се тргуваше по цена од 44.956 долари. Во последните 24 часа, ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Среде шпекулациите за време на викендот дека Тесла можеби ги продал своите биткоини, извршниот директор Елон Маск појасни дека ...
| | веќе видена | слични

Вредноста на најстарата и најпопуларна криптовалута, биткоинот, се наоѓа по надолна патека веќе една недела. Според веб-страницата за податоци „коиндеск“, со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче речиси секогаш е облече во костум и бела кошула на прес-конференциите. Особено изминатва година, заради пандемијата и ...
сите 118 | | | веќе видена

Во Германија регистриран е најмал број новоинфицирани со Ковид-19 на дневно ниво во изминатите девет месеци, поради што официјалните лица ја разгледуваат ...
сите 497 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Во рамките на своите дополнителни активности за време на Самитот на НАТО во Брисел, претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев имаше ...
сите 371 | | | веќе видена

Пораки разменети меѓу обвинетиот Миле Јанакиевски и поранешната министерка за култура Елизабета Канческа-Милевска, два месеци пред крвавиот упад во Собранието, ...
сите 48 | | | веќе видена

Се очекува по седница на Кризниот штаб понатамошно олеснување на меркие. Се очекува одобрување за организирање прослави за матура, свадби и други собири, со ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три причини зошто цената на биткоинот потона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: