Оглас за вработување на Банкарски службеник во УНИ Банка

Време зa читање: 2 минути Охридска банка ги советува клинетите да не отвараат пораки пристигнати на мејл адресите: ohrdska.banka@ohridskabanka.com.mk и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во рамките на своите дополнителни активности за време на Самитот на НАТО во Брисел, претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев имаше ...
сите 501 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче речиси секогаш е облече во костум и бела кошула на прес-конференциите. Особено изминатва година, заради пандемијата и ...
сите 118 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 65 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 491 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Романските новинари пишуваат за македонската навивачка фаланга, дека уште синоќа го освоиле Букурешт, покажувајќи ретко видени емоции и љубов кон државата и ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување на Банкарски службеник во УНИ Банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: