Бил и Мелинда почнаа со цепкање на милијардите


Следбениците почнале да шпекулираат дека децата биле лути на нивниот татко поради некоја причина бидејќи, откако се развеле нивните родители по 27 години брак, ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот актер и миленик на жените, 57-годишниот Бред Пит е уништен откако неговата поранешна сопруга, 45-годишната Анџелина Џоли, објави дека е подготвена ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка Анџелина Џоли беше поврзувана со многу мажи од разводот со 57-годишниот актер Бред Пит. Наводните врски не биле рекламирани, а сега таа ...
| | веќе видена | слични

Познатиот милијардер и филантроп Бил Гејтс водел прилично разуздан младешки живот пред се ожени со Мелинда, тврди неговиот биограф кој се прашува дали ќе се ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Џејмс Валас напиша две книги за милијардерот Бил Гејтс во кои тврди дека основачот на Мајкрософт водел разуздан младешки живот. Во интервју за Дејли ...
| | веќе видена | слични

Кога во јавноста стигна веста дека американскиот милијардер Бил Гејтс и неговата долгогодишна партнерка Мелинда се разведуваат, сите беа заинтересирани за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонските репрезентативци денеска околу 14 часот, од Амстердам слетаа на скопскиот аеродром. Таму ги пречекаа стотина фанови, кои се сликаа со нив, земаа ...
сите 710 | | | веќе видена

Македонскиот министер за евроинтеграции Никола Димитров вложи многу напор да лобира во ЕУ за Северна Македонија во спорови со Бугарија, но тоа не значи дека ...
сите 362 | | | веќе видена

Македонските официјални претставници изразија разочарување што Европската унија уште еднаш не и додели датум за почеток на преговори на Македонија поради ...
сите 938 | | | веќе видена

Заев годишно ќе зема по 54 милиони евра повеќе од џебот на народот и сметките на фирмите со покачувањето на горивата. 54 милиони евра помалку кај граѓаните ќе ...
сите 159 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бил и Мелинда почнаа со цепкање на милијардите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: