Деца снимале како тепаат помало дете и објавиле на социјални мрежи, полицијата истражува

Тетовската полиција работи на случај по пријава во кој повеќе малолетници тепаат едно дете, а настанот го снимиле и го објавиле на социјалните мрежи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

66-годишен жител на скопската населба Гази Баба и неговата сопруга биле нападнати со тврди предмети од страна на двајца непознати напаѓачи, кои претходно го ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

На 12.05.2021 во 18.00 часот во Полициска станица Гази Баба, П.Т.(66) од Скопје пријавил дека во 15.20 часот во нивниот двор со неговата сопруга биле физички ...
| | веќе видена | слични

На 12.05.2021 во 17.40 часот во СВР Струмица, З.Н.(39) од Кавадарци пријавил дека околу 17.00 часот, во меѓузоната помеѓу Граничен премин „Богородица“ и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

33- годишниот затвореник од Велес кој завчера пријави дека бил силуван во ќелијата во Казнено – поправниот дом „Идризово“ ја демантирал информацијата. Според ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Франција и Германија предложиле да биде поканет рускиот претседател Владимир Путин на самит со Европската унија како дел од поширокото продолжување на ...
сите 289 | | | веќе видена

Претседателите на парламентите на Србија, Албанија, БиХ, Црна Гора, Македонија и претседателот на Собранието на Косово ќе се состанат в понеделник во Брисел, ...
сите 625 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев смета дека денешната средба со неговиот бугарски колега Стефан Јанев и заедничките напори за воспосвување на атмофвера на доверба ќе биде ...
сите 221 | | | веќе видена

Заев годишно ќе зема по 54 милиони евра повеќе од џебот на народот и сметките на фирмите со покачувањето на горивата. 54 милиони евра помалку кај граѓаните ќе ...
сите 157 | | | веќе видена

Македонските официјални претставници изразија разочарување што Европската унија уште еднаш не и додели датум за почеток на преговори на Македонија поради ...
сите 311 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деца снимале како тепаат помало дете и објавиле на социјални мрежи, полицијата истражува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: