Познато чие е телото: Вучиќ тврди дека бандата на Беливук на мајката испратила фотографии од искасапениот син


Криминалната група на Вељко Беливук, попознат како Веља Неволја била немилосрдна кон своите жртви, но и кон нивните семејства. Фотографии од Црногорецот Р.М. ...
| | веќе видена | слични

Уште една тајна просторија била пронајдена во викенд-куќата на групата на Вељко Беливу во белградската населба Ритопек. Според неофицијалните наводи на српска ...
| | веќе видена | слични

ДНК-та на повредените во кривично дело останува неограничено на предметите на кои е извршено злосторството, но утврдувањето на кого припаѓа може да биде ...
| | веќе видена | слични

Сурово злосторство кое го потресе целиот регион Колпчето на злосторствата на Вељко Беливук и Марко Миљковиќ полека се одмотува! Полицијата во соработка со ...
| | веќе видена | слични

Куќа опкружена со бетонски ѕид и камери од сите страни, гаража наместо двор е надворешниот изглед на објектот на ужасот во Ритопек во близината на Белград, ...
| | веќе видена | слични

Досега се пронајдени докази за монструозните убиства извршени од кланот Беливук-Миљковиќ во викенд-куќата на екипата на Вељко Беливук во белградската населба ...
| | веќе видена | слични

Српскиот министер за внатрешни работи, Александар Вулин изјавил дека по вештачењето, припадниците на Министерството за внатрешни работи и Обвинителството за ...
| | веќе видена | слични

Нови ДНК траги на жртвите се пронајдени во куќата на ужасот во Ритопек, која наводно ја користел кланот на Вељко Беливук и Марко Миjковиќ за убиства. Вчера ...
| | веќе видена | слични

Српското министерство за внатрешни работи конечно ја покажа машината за мелење месо на познатиот Велимир Беливук. Но, Веља невоља машината не ја користел за да ...
| | веќе видена | слични

Министерот за внатрешни работи на Србија, Александар Вулин изјави денеска дека по вештачењето, МВР и Обвинителството за организиран криминал дефинитивно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче, додека трча по партиски функции Клинички центар се дави во ѓубре. Според сликите може да се забележи дека Клиничкиот ...
сите 365 | | | веќе видена

Шефот на европската дипломатија, Жозеп Борел, денеска повика на итен прекин на насилството и прекин на огнот меѓу Израел и Палестина. – Целта е да се заштитат ...
сите 620 | | | веќе видена

Немам намера да не го почитувам Уставот, да изигрувам некаков претседател кој има т. н. џебно вето и да не се произнесувам, вели Претседателот. Ако Собранието ...
сите 335 | | | веќе видена

Концепција за дигитализација со која ќе се укинат учебниците во основното образование нема да дозволиме да се спроведе. Масовните протести на родителите, ...
сите 253 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 100 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 120 | | | веќе видена

На денешната седница, на препорака на Комисијата за заразни болести, Владата донесе заклучок активните мерки за ограничување на движењето наместо до 18 мај, да ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познато чие е телото: Вучиќ тврди дека бандата на Беливук на мајката испратила фотографии од искасапениот син

Од:
До кого (е-маил):
Порака: