Наскоро ќе може да се заработува и преку Твитер

2 копии

Останато

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 336 | | | веќе видена

Вкупната бројка на пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот кои се лекуваат на инфективните одделенија во главниот град и во болниците низ земјава е ...
сите 464 | | | веќе видена

По одбивањето на претседателот Стево Пендаровски да го потпише указот за законот за легализација на дивоградбите, власта ќе бара предлози од пратениците, ...
сите 272 | | | веќе видена

Турската агенција за соработка и координација ТИКА ќе продолжи да ги поддржува заложбите на Владата за унапредување на квалитетот на националниот образовен ...
сите 299 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наскоро ќе може да се заработува и преку Твитер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: