Најголемиот стартап од Балканот дебитираше на Волстрит


Останато

Рекорден број вакцини, над 14.000, примиле вчера македонските граѓани. Од Министерството за здравство информираат дека в акцинацијата се одвива непречено на ...
сите 400 | | | веќе видена

Пендаровски ја покажа својата слаба позиција и немање на конкретен став, притисокот на Зоран Заев е преголем и претседателот Пендаровски не може да се држи до ...
сите 364 | | | веќе видена

Претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили, која е во официјална посета на Република Македонија и нејзиниот домаќин, претседателот Стево Пендаровски, ...
сите 85 | | | веќе видена

„Додека претседателот Зоран Заев во Брисел се сраќава со политичкиот врв на Европската унија и прави се да продолжи интегративниот процес, бранејќи ги ...
сите 228 | | | веќе видена

Во земјава од вчера почна помасовна имунизација на населението. Покрај во Скопје во уште неколку поголеми града почнаа на функционираат регионални вакцинални ...
сите 128 | | | веќе видена

„Владата на СДСМ не прекинува со сомнителни тендери и воопшто не губи време. Иако повеќе Драги Рашковски како искусен тендераш, не е Генерален секретар во ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најголемиот стартап од Балканот дебитираше на Волстрит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: