Колкава е просечната бруто плата за директор на ЦКБ Банка?

9 копии

„Алкалоид“ со консолидирани продажби во износ од 3,27 милијарди денари, со 58 нови вработувања во земјата и со инвестиции во износ од над 178 милиони денари во ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Пораст на приходите и на профитот за првите три месеци од годинава објави компанијата Фершпед. За периодот јануари-март 2021 година Фершпед оствари позитивни ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Во март е забележано намалување на просечната каматна стапка на вкупните кредити и на депозити, објави денеска Народната банка. Според податоците на ...
| | веќе видена | слични

Годишниот извештај на Народната банка за 2020 година и Извештајот за ризиците во банкарскиот систем во 2020 година се усвоени на денешната седница на Советот ...
| | веќе видена | слични

Двоцифрен раст на добивката, консолидирани продажби од 3,27 милијарди денари, 58 нови вработувања во земјата и со инвестиции од над 178 милиони денари. Вака ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бележиме тренд на намалување на новозаразените пациенти со ковид-19, а има и значително празнење на болниците, рече министерот за здравство Венко Филипче на ...
сите 390 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 329 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 634 | | | веќе видена

Бугарија останува останува отворена за отворен дијалог и соработка со Република Македонија, но сите состаноци мора да се одржат под одредени услови, се ...
сите 488 | | | веќе видена

Последните вооружени престрелки низ Скопје се резултат на рачсистување на повеќегодишните несредени односи помеѓу наркомафијата, оценува поранешниот началник ...
сите 85 | | | веќе видена

Израелската армија уништи објект на военото разузнавње на Хамас во Газа, од појасот Газа ракети кон градот Бер Шева. Палестинските радикали утрово продолжија ...
сите 281 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска уште еднаш повтори дека не треба да биде дел од раководната структура на СДСМ во следниот период и тоа, како ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колкава е просечната бруто плата за директор на ЦКБ Банка?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: