СМС има одлична мотивација за врвни натпревари (фото)

Меѓу фотките кои Јелена Карлеуша ги објави во меѓувреме на својот Инстаграм профил големо внимание привлекоа оние на кои таа е во дворот од новата вила каде ...
| | веќе видена | слични

Малку е да се каже, Ријана изгледа сензационално во мини танга гаќички и проѕирна наметка со цветни мотиви додека лежи испружена на еден куп шарени перници ...
| | веќе видена | слични

Травис Баркер ја љуби ријалити sвездата Кортни Кардашијан, чии фотографии одеднаш сè почесто ги споделува на својот Инстаграм профил и не крие колку ја сака. ...
| | веќе видена | слични

Фернандо Торес пред неколку месеци ги шокираше своете фанови со големата промена на изгледот. Легендарниот Шпанец на терените имаше нормално „фудбалско“ тело, ...
| | веќе видена | слични

Најатрактивната спортска новинарка, Дилета Леота, изминатава недела е главна тема во италијанските медиуми поради нејзиниот љубовен живот. Водителката која ...
| | веќе видена | слични

Даниела Димитровска веќе добро сите ја знаете, манекенката со македонско потекло која е сопруга на водителот Огнен Амиџиќ со кого го има синот Матеј. Но, ...
| | веќе видена | слични

Позирајќи пред приватниот авион во опуштено издание, вереницата на Кристиано Роналдо, Георгина Родригез се фотографираше пред да отпатува за Париз. Ова ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Интензивна дипломатска активност се одвива овие денови на македонските владини претставници за одржување на првата меѓувладина конференција со ЕУ. Владата во ...
сите 856 | | | веќе видена

Не се знае кога ќе стигнат останатите 194.000 дози од руската вакцина „спутник“ кои Владата ги нарача во февруари во директни преговори со рускиот ...
сите 298 | | | веќе видена

Камер Идризи, кој има 43 години е убиен во синоќешното пукање во скопската населба Бутел 2, се дознава неофицијално, иако полицијата се уште не ја потврди ...
сите 49 | | | веќе видена

По само два дена откако беше пуштен во употреба, од утрово не функционира страницата на дигиталното издание на толковниот речник. Неколку пати сервисот не се ...
сите 81 | | | веќе видена

„Се уште нема одговор дали дигитализацијата како проект не потекнува од хрватски контакти на Мила Царовска? Се уште нема одговор дали овој зафат нема да чини ...
сите 259 | | | веќе видена

Адвокатот Дељо Кадиев по јавната седница за „Рекет“ во Апелација, кажа дека пресудата од Кривичниот суд треба да се укине, бидејќи има многу грешки и повреди ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СМС има одлична мотивација за врвни натпревари (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: