Фудбалерите на Ливерпул излегоа со заеднички став кој го пренесе Хендерсон (ФОТО)


По реакциите на јавноста Џордан Хендерсон како капитен денеска одржа состанок со сите играчи на Ливерпул и излегоа со заеднички став за Суперлигата. Англија ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп се најде во непријатна ситуација пред мечот со Лидс Јунајтед, кога мораше да дава одговори за Супер лигата во ситуација кога не добил никакво ...
| | веќе видена | слични

Флорентино Перез во изминатите денови е во центарот на вниманието затоа што мораше да дава одговори на многу прашања поврзани со Суперлигата. Перез вчера ...
| | веќе видена | слични

Англиската шестка уште вчера навечер се повлече од идејата да формира Суперлига, а денес примерот го следеа Атлетико Мадрид и Интер како први клубови од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сопственикот на англискиот фудбалски гигант Ливерпул, Џон В. Хенри, упати јавно извинување кон вработените во клубот, а особено на навивачите, признавајќи ја ...
| | веќе видена | слични

Сопственикот на Ливерпул, Џон В Хенри јавно, преу видео им се извини на фановите затоа што неговиот клуб влезе во проектот за Суперлига.Откако ја виде моќта на ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп и играчите на Ливерпул беа ставени во навистина непријатна ситуација пред и по натпреварот со Лидс Јунајтед кој се одигра во понеделникот, бидејќи ...
| | веќе видена | слични

Распадот на Суперлигата предизвика голем потес во европските клубови кои беа основачи на овој проект. Ливерпул беше еден од основачите на Суперлигата, но ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Станува збор за предлог законско решение коешто доаѓа од владејачкото мнозинство односно од СДСМ и не доаѓа на предлог од ВМРО-ДПМНЕ. Оние тези коишто се ...
сите 271 | | | веќе видена

Укинување на ограничувањето на работното време и на одлуката за забрана со работа во внатрешните делови на угостителските објекти или во најмала рака дозвола ...
сите 190 | | | веќе видена

Адвокатот Дељо Кадиев по јавната седница за „Рекет“ во Апелација, кажа дека пресудата од Кривичниот суд треба да се укине, бидејќи има многу грешки и повреди ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалерите на Ливерпул излегоа со заеднички став кој го пренесе Хендерсон (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: