Богдан Илиевски: На власта ѝ е потребен психијатар

3 копии
6 копии

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски, вечерва во телевизиско гостување во емисијата „Објектив“ во МТВ, истакна дека Зоран Заев не сака да добиеме датум ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски, вечерва во телевизиско гостување во емисијата „Објектив“ во МТВ, во врска со случувањата во Собранието и гласањето ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Јавноста сведочи на заложништво на парламентот и обидите на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ да ја контролира работата на Собранието, а присуството на двајца ...
| | веќе видена | слични

Пандемијата не може да се гледа политикански, мораше да се најде начин власта да се справи со истата, министерот за здравство Филипче најави дека ќе стигнат ...
| | веќе видена | слични

Во врска со гласањето во скафандер на пратеничката од СДСМ, портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски вечерва во „Објектив“ во МРТВ, истакна дека прво беше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бележиме тренд на намалување на новозаразените пациенти со ковид-19, а има и значително празнење на болниците, рече министерот за здравство Венко Филипче на ...
сите 257 | | | веќе видена

Креативните идеи од ЕУ се последна надеж за отстранување на бугарското вето, оптимист е премиерот Зоран Заев дека во јуни Македонија ќе ги почне преговорите со ...
сите 564 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Во најсмртоносниот поединечен напад, откако на почетокот на неделава избија судири со Хамас во Газа, загинале две жени и осум деца, пренесува агенцијата АП, а ...
сите 342 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Богдан Илиевски: На власта ѝ е потребен психијатар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: