Кочанчанец го ограбил маркетот каде е вработена неговата сопруга


11 копии
2 копии

Од МВР вечерва информриаа дека објектот е пломбиран од страна на инспектори од Државен пазарен инспекторат, а по насока на јавен обвинител лицата се приведени ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полицијата денеска затвори нелегално отворена вежбалница во скопската населба Кисела Вода, откако во објектот биле затекнати сопственикот и уште две лица, кои ...
| | веќе видена | слични

Министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека увидни екипи констатирале делење на летоци со пропагандна содржина против политичката партија СДСМ во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Дваесет и еден мигрант се пронајдени при проверка на возило со скопски регистарски ознаки на автопатот А1, делница Градско – наплатна рампа „Отовица“, кое го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Рускиот претседател Владимир Путин денешните разговори со неговиот американски колега Џо Бајден ги оквалификува како „контруктивни“. Тој рече дека разговорите ...
сите 314 | | | веќе видена

Од денеска целосно се укинува полицискиот час, угостителските објекти нема да имаат ограничување во работното време, свадбите ќе може да се организираат со ...
сите 177 | | | веќе видена

Ова го изјави во ексклузивното интервју за МИА бугарскиот премиер Стефан Јанев. Јанев за МИА вели дека е потребно двете влади да седнат и прагматично да ...
сите 77 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за борба против корупцијата Љупчо Николовски и американската амбасадорка Кејт Брнз на денешната средба разговарале за Извршната наредба ...
сите 185 | | | веќе видена

Новата давачка за граѓаните - Еколошка такса од 3,5 денари за нафтата и нафтените деривати нема да предизвика инфлација уверуваат од Владата. И покрај таксата ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кочанчанец го ограбил маркетот каде е вработена неговата сопруга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: