МИЦКОСКИ: Гарантирам дека ние ќе донесевме вакцини и најголемиот дел од народот веќе ќе беше вакциниран!


Во вечерашното издание на дебатната емисија на ТВ Клан гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој зборуваше за политичката ситуација во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

„Големо е незадоволството кај граѓаните, сето ова ескалира, затоа масовно луѓето излегоа  пред се дадат поддршка на лицата кои што се неправедно осудени за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Вечерва во емисијата „Јанко јади бурек“ на телевизија Сонце телефонско јавување имаше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој што посочи дека ќе ...
| | веќе видена | слични
9 копии

- Јас уште после оние украдени би рекол корона избори кои ги злоупотреби Заев и едвај извади нерешен резултат со блага негова предност не би рекол дека оваа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во минатото тоа се потврди како судска пракса кога се враќаше случајот Сопот, Монструм затоа што така лажеше Зоран Заев како опозиционер и со тоа се воведе ...
| | веќе видена | слични

Мицкоски: Кацарска што ги судеше по сто години уставобранителите, Заев ја унапреди во уставен судија, очигледна е монтираноста на случајот Во минатото тоа се ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Оваа недела е светска недела на имунизацијата, која оваа година го носи мотото- „Вакцинацијата не зближува“. Во светот владее најголемата пандемија од поновата ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил објави линк од анализа на угледниот The New York Times во кој според податоците ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче, додека трча по партиски функции Клинички центар се дави во ѓубре. Според сликите може да се забележи дека Клиничкиот ...
сите 365 | | | веќе видена

Шефот на европската дипломатија, Жозеп Борел, денеска повика на итен прекин на насилството и прекин на огнот меѓу Израел и Палестина. – Целта е да се заштитат ...
сите 620 | | | веќе видена

Немам намера да не го почитувам Уставот, да изигрувам некаков претседател кој има т. н. џебно вето и да не се произнесувам, вели Претседателот. Ако Собранието ...
сите 335 | | | веќе видена

Концепција за дигитализација со која ќе се укинат учебниците во основното образование нема да дозволиме да се спроведе. Масовните протести на родителите, ...
сите 253 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 100 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 120 | | | веќе видена

На денешната седница, на препорака на Комисијата за заразни болести, Владата донесе заклучок активните мерки за ограничување на движењето наместо до 18 мај, да ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МИЦКОСКИ: Гарантирам дека ние ќе донесевме вакцини и најголемиот дел од народот веќе ќе беше вакциниран!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: