Мицкоски: Постои голема веројатност криминалците се уште да ги користат македонските пасоши издадени од власта

Вечерва во Клан телевизија во интервју претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во врска со издадените пасоши од МВР и скандалот, истакна дека истите ...
| | веќе видена | слични

Слаѓана Тасева, претседателката на здружението Транспаренси Интерншнл во Македонија во вечерашното гостување во емисијата Неделен брифинг на порталот Инфомакс, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски, вечерва во телевизиско гостување во емисијата „Објектив“ во МТВ, истакна дека Зоран Заев не сака да добиеме датум ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Владимир Нелоски, претседател на Градскиот Комитет Скопје на ВМРО-ДПМНЕ во интервју Неделен брифинг на порталот Инфомакс, вели дека во Македонија, мафијата си ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски, вечерва во телевизиско гостување во емисијата „Објектив“ во МТВ, во врска со случувањата во Собранието и гласањето ...
| | веќе видена | слични

Пандемијата не може да се гледа политикански, мораше да се најде начин власта да се справи со истата, министерот за здравство Филипче најави дека ќе стигнат ...
| | веќе видена | слични

Во врска со гласањето во скафандер на пратеничката од СДСМ, портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски вечерва во „Објектив“ во МРТВ, истакна дека прво беше ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Богдан Илиевски од ВМРО-ДПМНЕ на денешното интервју во „Што не е јасно“ во Алфа телевизија истакна дека со случувањата во Собранието и гласањето на позитивните ...
| | веќе видена | слични

Во денешното издание на Клан телевизија во емисијата ”Клан дебата” лидерот на најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски потенцираше дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека во 2017 година го оставил ЕЛЕМ со 30 милиони евра во депозити и на сметка, а ...
сите 176 | | | веќе видена

Најголемиот австралиски град Сиднеј повторно воведе „благи“ ограничувања за спречување на ширењето на многу заразната делта варијанта на корона вирусот, ...
сите 368 | | | веќе видена

Зоран Заев не е искрен со Бугарија и се надевам дека претседателот Румен Радев нема да падне во заблуда. Се надевам дека претседателот Румен Радев, со својот ...
сите 376 | | | веќе видена

Во однос на темата која што излезе вчера во медиумите од коалициониот партнер на Зоран Заев за промена на химна и знаме, единствениот договор за кој веруваме ...
сите 207 | | | веќе видена

Денес во Штип на официјална свечена церемонија беше отворен Конзулатот на Унгарија. На настанот присуствуваа министерот за надворешни работи и трговија на ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Постои голема веројатност криминалците се уште да ги користат македонските пасоши издадени од власта

Од:
До кого (е-маил):
Порака: