Мицкоски: Пасошите на Спасовски сеуште се во посед на мафијашите


3 копии

Моменталната политичка ситуација во државата, нестабилното парламентарно мнозинство, лошите владини мерки во однос на пандемијата, како и криминалните афери на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во утринската дебатна емисија на „Радио Лидер“ гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски кој се осврна на моменталната политичка ситуација ...
| | веќе видена | слични

„Големо е незадоволството кај граѓаните, сето ова ескалира, затоа масовно луѓето излегоа  пред се дадат поддршка на лицата кои што се неправедно осудени за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Вечерва во емисијата „Јанко јади бурек“ на телевизија Сонце телефонско јавување имаше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој што посочи дека ќе ...
| | веќе видена | слични
9 копии

- Јас уште после оние украдени би рекол корона избори кои ги злоупотреби Заев и едвај извади нерешен резултат со блага негова предност не би рекол дека оваа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во минатото тоа се потврди како судска пракса кога се враќаше случајот Сопот, Монструм затоа што така лажеше Зоран Заев како опозиционер и со тоа се воведе ...
| | веќе видена | слични

Мицкоски: Кацарска што ги судеше по сто години уставобранителите, Заев ја унапреди во уставен судија, очигледна е монтираноста на случајот Во минатото тоа се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска, во вакциналниот пункт во Куманово, ја извршив личната и граѓанска должност со апликација на првата доза од вакцината на „Синофарм” за заштита од ...
сите 456 | | | веќе видена

На вчерашниот 26. конгрес на СДСМ, Сања Лукаревска беше прогласена за заменик претседателка на партијата, по повлекувањето на Радмила Шекеринска. Премиерот и ...
сите 289 | | | веќе видена

Одговарајќи на новинарско прашање во врска со обвинувањата на министерката Мила Царовска дека ВМРО-ДПМНЕ го опструира законот за дигитални учебници, ...
сите 286 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Пасошите на Спасовски сеуште се во посед на мафијашите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: