ВМРО-ДПМНЕ: Заев четири дена молчи дали Седат Пекер бил во Владата, со кого се сретнал и за што е разговарано?!

Зоран Заев четири дена молчи дали Седат Пекер бил во владата, со кого се сретнал и за што е разговарано?! Сите видовме како функционери и коалициони партнери ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Секој кој малку ќе му се спротивстави или нема да се согласи со неговите ставови, се наградува со разрешување од функција или пак елиминација при партиските ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Радмила Шекеринска во домашна атмосфера седеше со рекетарите Катица Јанева и Бојан Јовановски – Боки 13, а не е повикана ниту во суд, а Уставобранителите се во ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Заев разрешува за пркост, а за криминал унапредува. Заев кој се колнеше во демократија и право на различно размислување, покажа дека е само еден обичен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Оливер Спасовски е најнеуспешниот министер за внатрешни работи, во негово време се издадени 215 пасоши на светски нарко босови. Јован Вукотиќ, Седат Пекер, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Зоран Заев ја залажува македонската јавност со наводно освежување во СДСМ. Се додека тој е на чело на партијата СДСМ ќе биде заштитник на криминалот. Зоран ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи, Марија Захарова изјави дека Соединетите Американски Држави, пред да го изговорат зборот „закон“, ...
сите 392 | | | веќе видена

Она што е важно е меѓународната поддршка којашто е евидентна, деновиве ја добиваме буквално од цела Европа, се надевам на позитивен исход искрено, но останува ...
сите 638 | | | веќе видена

СУТКОЗ, синдикатот на угостителството и туризмот, како што велат во денешното соопштени, уште на самиот почеток на здравствената криза предупредувале дека ...
сите 218 | | | веќе видена

На 20.06.2021 во 14.10 часот било пријавено дека на експресниот пат Штип-Кочани, во близина на нас.„Три чешми“, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко ...
сите 438 | | | веќе видена

Неспособноста на Филипче и Заев резултира со тоа околу 20 илјади граѓани викендов да се ревакцинираат, а некои и вакцинираат против корона главно во Србија, ...
сите 156 | | | веќе видена

Секој претседател на ВМРО-ДПМНЕ имал свои искушенија, ама јас видов баш се, и има навистина голема вистина во цитатот дека „тоа што нема да те убие, ќе те ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Заев четири дена молчи дали Седат Пекер бил во Владата, со кого се сретнал и за што е разговарано?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: