МОЛК ОД ВЛАДАТА: Заев молчи и не одговора дали Седат Пекер имал средби и дали е разговарано за бизниси поврзани со Вице Заев?

Зоран Заев четири дена молчи дали Седат Пекер бил во владата, со кого се сретнал и за што е разговарано?!- се вели во денешната реакција од опозициската ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Радмила Шекеринска во домашна атмосфера седеше со рекетарите Катица Јанева и Бојан Јовановски – Боки 13, а не е повикана ниту во суд, а уставобранителите се во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Оливер Спасовски е најнеуспешниот министер за внатрешни работи, во негово време се издадени 215 пасоши на светски нарко босови. Јован Вукотиќ, Седат Пекер, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Зоран Заев ја залажува македонската јавност со наводно освежување во СДСМ. Се додека тој е на чело на партијата СДСМ ќе биде заштитник на криминалот. Зоран ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Заев од СДСМ направи чувар на мафијата, чесните членови не ја препознаваат партијата која е окупирана од криминалците. Заев не кажа ништо за Рекет 1 и 2, за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Од опозициската ВМРО-ДПМНЕ реагираат на обраќањето на претседателот на СДСМ Зоран Заев по повод 30-от роденден на партијата . „Заев од СДСМ направи чувар на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вакцинацијата се одвива непречено на сите пунктови низ државата. Вкупно се аплицирани 175.348 дози вакцини, а ревакцинирани се 25.648 граѓани. Вчера вкупно се ...
сите 288 | | | веќе видена

Барањата за живи свирки и свадби ќе бидат разгледувани во понеделник, најави денеска министерот за здравство Венко Филипче. Комисијата за заразни болести ќе ги ...
сите 269 | | | веќе видена

Нашиот случај е тест за Европската Унија дали ние во регионот на Западен Балкан ќе можеме да и веруваме на ЕУ и дали ветувањето за европската перспектива на ...
сите 553 | | | веќе видена

Во ковид центрите во болниците низ земјава во изминатите 24 часа е пријавено дека се лекуваат вкупно 344 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот, со ...
сите 482 | | | веќе видена

Укинување на ограничувањето на работното време и на одлуката за забрана со работа во внатрешните делови на угостителските објекти или во најмала рака дозвола ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МОЛК ОД ВЛАДАТА: Заев молчи и не одговора дали Седат Пекер имал средби и дали е разговарано за бизниси поврзани со Вице Заев?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: