Мицкоски: Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во криминал, а тој да е чист, рибата смрди од главата


Заев знаел и кој е иноваторот и кој е купувачот со државни пари. Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во сомнежи за криминал, а тој да е чесен. Погледнете ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Зоран Заев е бранител на криминалот на Рашковски, а домашниот притвор не е цврста гаранција дека Рашковски нема да влијае врз сведоци и да прикрива докази. ...
| | веќе видена | слични

Драган КОВАЧКИ 1. Ги осудија Боки и Катица за рекет ама парите не ги најдоа. Телефонот на Боки не е вештачен, а на Катица не го најдоа ни телефонот со кој се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бележиме тренд на намалување на новозаразените пациенти со ковид-19, а има и значително празнење на болниците, рече министерот за здравство Венко Филипче на ...
сите 268 | | | веќе видена

Бугарија останува останува отворена за отворен дијалог и соработка со Република Македонија, но сите состаноци мора да се одржат под одредени услови, се ...
сите 491 | | | веќе видена

Последните вооружени престрелки низ Скопје се резултат на рачсистување на повеќегодишните несредени односи помеѓу наркомафијата, оценува поранешниот началник ...
сите 85 | | | веќе видена

Израелската армија уништи објект на военото разузнавње на Хамас во Газа, од појасот Газа ракети кон градот Бер Шева. Палестинските радикали утрово продолжија ...
сите 386 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 329 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 469 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во криминал, а тој да е чист, рибата смрди од главата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: