Принцот Филип ќе го испратат во кола што самиот ја дизајнирал


 Еден ден откако Хари се врати во САД, Меган Маркл беше забележана на прошетка со нејзиното синче Арчи, а на фотките веќе се познава нејзиното трудничко ...
| | веќе видена | слични

 Од сите монархии во светот, британското кралско семејство е најпознатото. Дури и да не следите што се случува, сигурно знаете по нешто за секој од ...
| | веќе видена | слични

Среќни родители. Денес е возбудлив ден во домот на кралското семејство во Кембриџ, бидејќи принцот Луис го слави својот трет роденден. Малиот принц е третото ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс е фотографирана со нејзиниот син Арчи во рацете. Меган беше облечена во фармерки и црна маица што го истакнуваше нејзиниот голем стомак. ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс наскоро ќе го роди своето второ дете, девојче, а сега е фатена во ретка прошетка со наскоро двегодишното момче На првите фотографии од ...
| | веќе видена | слични

Британскиот принц Вилијам и принцезата Кејт објавија нова фотографија од нивниот помлад син принцот Луис, по повод неговиот трет роденден. Фотографијата е ...
| | веќе видена | слични

Британската кралица Елизабета Втора првпат беше снимен по погребот на принцот Филип.Само еден ден откако го закопа сопругот со кого беше во брак 73 години, ...
| | веќе видена | слични

Преубавата Меган Маркл досега немавме можност да ја видиме по експлозивното интервју кое што го изненади светот. Но, сега се појавија фотографии на кои што ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Доколку Бранко Црвенковски има идеја, ако е политички нереализиран или пак, оставил нешто нереализирано додека бил на политички или партиски позиции, а не го ...
сите 378 | | | веќе видена

Сумирајќи ја дводневната посета на Брисел, каде што се состана со највисоките претставници на европската администрација, премиерот Зоран Заев, рече дека ...
сите 394 | | | веќе видена

Драстичното намалување на бројот на новозаразени, доведе и до намалуавње на бројот на хоспитализирани пациенти, па како што известува Министерството за ...
сите 487 | | | веќе видена

Израелскиот амбасадор во Белград, Јахеи Вилан, утрово за време на неговото гостување во програмата ТВ Прва, изјави дека не кажал оти Србија ја признала ...
сите 231 | | | веќе видена

Пацифичката држава Науру изрази задоволство од постигнатиот „светски рекорд“, бидејќи успеа да ја вакцинира целата своја возрасна популација, вкупно 7.392 ...
сите 184 | | | веќе видена

Виктор Јакимовски Европа е решена да се ослободи од меката моќ на Москва (енергенсите), а и на дипломатско поле сака да и стави до знаење дека и за неа ќе има ...
сите 151 | | | веќе видена

Денеска се одбележува Денот на македонскиот јазик! Русија има многу длабоки традиции на изучувањето на македонскиот јазик, објави денеска Руската амбасада во ...
сите 4 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Принцот Филип ќе го испратат во кола што самиот ја дизајнирал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: