НОВИ ЦЕНИ: Еве за колку ќе точите бензини оваа недела

Време зa читање: 2 минути Регулаторната комисија за енергетика ја корегираше цената на нафтените деривати. Дел од горивата од полноќ поскапуваат за половина ...
| | веќе видена | слични
7 копии
3 копии
повеќе

Останато

Фејсбук-групата на родители „Учебници и настава мора да има“ надлежните во Министерството за образование утре ќе остварат средба во обид да изнајдат решение ...
сите 326 | | | веќе видена

Тетовската полиција работи на случај по пријава во кој повеќе малолетници тепаат едно дете, а настанот го снимиле и го објавиле на социјалните мрежи на ...
сите 328 | | | веќе видена

Охрид, 5. мај 2021 (ИНПРЕС) – Неподвижните пациенти кои имаат термин за вакцинација против COVID-19 во сала ќе се вакцинираат во домашни услови, информира ...
сите 283 | | | веќе видена

Скопје пред се има потреба од домаќинско работење, така со 1.7 милиони евра ќе се купат две противпожарни возила со скали, а не едно. Патетични се ...
сите 166 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ), Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ), Македонскиот институт за медиуми (МИМ) и Советот ...
сите 167 | | | веќе видена

Во Црна Гора околу 10.000 лица примиле вакцина првиот ден од масовната вакцинација, што е 1,5 проценти од вкупното население во земјата, соопшти денеска ...
сите 272 | | | веќе видена

Бугарска црковна делегација, предводена од митрополитот врачански Григориј, денеска со владин авион замина за Израел за да го донесе во Бугарија благодатниот ...
сите 9 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, смета дека одѕивот за вакцинација против Ковид-19 треба да биде поголем. Со ваквата динамика на вакцинирање и со ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НОВИ ЦЕНИ: Еве за колку ќе точите бензини оваа недела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: