Ефтов: Единствен кој може да му се заканува на Мицкоски е неговата сопруга

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии

Кога Зоран Заев по политичка потреба се згрозува за 27 април, сметам дека е добро да кажам за што вистински треба да се згрози. Заев треба да се згрози за ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во реакција по потпишувањето на указите за законите што вчера беа изгласани во Собранието вели дека ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев треба да се згрози за фаталната неспособност на Владата која ја направи државата рекордер по смртност од ковид-19 во Европа и во светот, смета ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека претседателот Стево Пендаровски добро е што го потпишал и законот за помош за ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ја продолжи препирката со шефот на државата, откако Пендаровски одговарајќи на неговиот повик „да биде достоен на ...
| | веќе видена | слични

Откако Пендаровски ги потпиша указите за Законите кои денеска беа изгласани во Собранието, лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, на Фејсбук ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во дел од училиштата во земјава денеска повторно имаше делумен бојкот на наставата. Наставата претежно ја бојкотирале основните училишта, но има информации ...
сите 360 | | | веќе видена

Владата денеска на седница треба да решава по предлогот на Главниот координативен кризен штаб за скратување на полицискиот час и за продолжување на работното ...
сите 333 | | | веќе видена

Досегашните примери во овие три децении за наводно гонење на високата корупција се сведуваа на политички реваншизам кон политичкиот опонент, или, пак, на ...
сите 213 | | | веќе видена

Намален број на починати а паѓа и процентот на позитивни тестови, покажува неделната анализа на Институтот за јавно здравје (ИЈЗ) СКОПЈЕ – Третиот бран на ...
сите 322 | | | веќе видена

По повод 117 години од загинувањето на македонскиот револуционер Гоце Делчев лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски напиша на Фејсбук дека Делчев е љубов, ...
сите 57 | | | веќе видена

Претседателот на Здружението на новинари Младен Чадиковски вели дека е очигледна медиумска стагнација во државата Институциите на власта во Северна Македонија, ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ефтов: Единствен кој може да му се заканува на Мицкоски е неговата сопруга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: