СЕ ОГЛАСИ ТРАЈЧЕ ЗАЕВ - Не се наши ниту комбето, ниту возачот на запленетата дрога


Трајче Заев, братучедот на премиерот Зоран Заев, чие име го споменуваат од ВМРО-ДПМНЕ поврзано со заплената на марихуаната во вредност од 800.000 евра, на ...
| | веќе видена | слични
10 копии
2 копии

Христијан Мицкоски не пропушта прилика да докаже дека е единствен на браникот на криминалот. Мицкоски, заштитникот на криминалот има проблем што денес за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Христијан Мицкоски денеска призна дека се обидувал да прави саботажи и призна дека останува на браникот на криминалот. Со изјавата дека немал намера ништо да ...
| | веќе видена | слични

Во рамки на денешното соопштение, владејачката СДСМ посочи дека лидерот на ВМРО ДПМНЕ се обидува постојано да прави саботажи на сите акции, и дека со својата ...
| | веќе видена | слични
6 копии

„Вчерашната пресуда против обвинетите во предметот „Трезор“ меѓу кои е и поранешниот шеф на Управата за безбедност и контразузнавање Сашо Мијалков, е уште една ...
| | веќе видена | слични

Правната држава во реалност и во пракса, функционира, изрекувањата на казните за Сашо Мијалков и останатите, бегалецот во Будимпешта Никола Груевски, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бележиме тренд на намалување на новозаразените пациенти со ковид-19, а има и значително празнење на болниците, рече министерот за здравство Венко Филипче на ...
сите 390 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 329 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 633 | | | веќе видена

Бугарија останува останува отворена за отворен дијалог и соработка со Република Македонија, но сите состаноци мора да се одржат под одредени услови, се ...
сите 586 | | | веќе видена

Последните вооружени престрелки низ Скопје се резултат на рачсистување на повеќегодишните несредени односи помеѓу наркомафијата, оценува поранешниот началник ...
сите 85 | | | веќе видена

Израелската армија уништи објект на военото разузнавње на Хамас во Газа, од појасот Газа ракети кон градот Бер Шева. Палестинските радикали утрово продолжија ...
сите 280 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска уште еднаш повтори дека не треба да биде дел од раководната структура на СДСМ во следниот период и тоа, како ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕ ОГЛАСИ ТРАЈЧЕ ЗАЕВ - Не се наши ниту комбето, ниту возачот на запленетата дрога

Од:
До кого (е-маил):
Порака: