(Фото) Адам Левин облече фустан за мерак на ќерките: Девојките сакаат да се забавуваат

Пејачот на „Марун 5“, Адам Левин, облече розов фустан за да им направи мерак на ќерките. Тој носеше ист фустан како неговата жена, топ-моделот Бехати Принсло и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонскиот репрезентативец и фудбалер на „Наполи“, Елиф Елмас, доби портрет од Панчо од ДНК. На сликата што е во вид на графит, Елмас го носи дресот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Координаторот на пратеничката група на СДСМ Јован Митрески денеска ги повика пратениците од опозициската ВМРО-ДПМНЕ повторно да ги поднесат интерпелациите за ...
сите 521 | | | веќе видена

Според последните информации од Министерството за здравство активни се 18.469 случаи на заразени со Ковид-19. Министерот за здравство оцени дека рестриктивните ...
сите 576 | | | веќе видена

Министерот за здравство д-р Венко Филипче најави дека Македонија веќе има изготвено сертификат, по насоки на ЕУ, со посебен код кој ќе послужи на граѓаните да ...
сите 412 | | | веќе видена

Шестиот пакет мерки, тежок 17,8 милиони евра, предизвика различни толкувања и реакции. Според власта, тој е таргетиран, со поддршка насочена кон најпогодените ...
сите 358 | | | веќе видена

Работодавачите и самостојните вршители на дејност ќе можат од денеска до 30 април да аплицираат за мерката од Петтиот пакет мерки – Финансиска поддршка за ...
сите 240 | | | веќе видена

Лице кое ги обединува аферите Мафија 1 и 2 е Седат Пекер, тој имал лична карта со украден идентитет – Џедан Ахмедовски, а тој Џедан Ахмедовски имал и втор ...
сите 173 | | | веќе видена

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 61 | | | веќе видена

Целта е да се открие дали полицијата применува неуставна или незаконска полициска контрола Главниот правобранител на САД Мерик Гарленд најави дека отворил ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Адам Левин облече фустан за мерак на ќерките: Девојките сакаат да се забавуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: