ВМРО-ДПМНЕ: Филипче, полека нема потреба од хистерија


Денеска починаа 46 лица, но тоа не ги засега министерот за здравство, Венко Филипче, и премиерот Зоран Заев, кои наместо грижа за здравјето на граѓаните си ...
| | веќе видена | слични

 Тие наместо грижа за здравјето на граѓаните си возат мотори. Не може тоа никако да се окрактеризира освен како одлепени од реалноста и убијци на сопствениот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По ч итувани, Денес по ч инаа 46 лица, но тоа не ги засега прво повиканите, Филип ч е и Заев. Тие наместо гри ж а за здравјето на гра ѓ аните си возат мотори. ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Венко Филипче и Зоран Заев продолжуваат со аздисувањето додека десетици луѓе умираат дневно.Во Македонија водена од Заев и Филипче сликата е, од една страна по ...
| | веќе видена | слични

Денеска потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски објави видео и обвини дека одговорните од власта возат во мотори во екот на третиот бран од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фејсбук статус на Александар Николоски На ЗАБЕГАНОСТА и нема крај! Додека народот чека ВАКЦИНИ, а Македонија се дави во КРИМИНАЛ најодговорните гајле немаат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Заев и Филипче откако вчера беа со мотори во Крушево денеска се во Пештани. Вчера во македонските медиуми беа објавени фотографии од свитата, друштвото на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Чаир ќе има висока сума, еден од проектите е проширување на булеварското решение на влезот од Бит Пазар кон Чаир и тоа мора да се направи и го повикувам ...
сите 392 | | | веќе видена

„Ја зголемивме минималната плата за 120%, просечната за 80%, а пензиите ги зголемивме за 55%. 100 милиони евра дадовме за поддршка и развој на домашните ...
сите 298 | | | веќе видена

„Каде без мене министерке у Европа ќе одите?“, „Секси зајачица“, „Лепотица“, „Каков осмех има као да е глумица со искрени намери“,„Убавица (лавица) ...
сите 205 | | | веќе видена

Изборната кампања за кандидатката за претседателка на Македонија, професор д-р Гордана Силјановска Давкова, денес продолжи со митинг во Аеродром. -На почетокот ...
сите 387 | | | веќе видена

- Неопходно е процесот на обезбедување на оваа помош да ја достигне својата конечна точка, и по Претставничкиот дом на американскиот Конгрес да биде одобрена ...
сите 264 | | | веќе видена

„Македонија низ својата историја водела многу борби, имала препреки и проблеми, но македонскиот народ секогаш знаел да изнајде соодветно решение и да стави ...
сите 112 | | | веќе видена

Каде ќе избие следниот израелско-ирански конфликт? Како што вели Мајкл Стивенс, експерт за Блискиот Исток во Кралскиот институт за истражување на одбраната ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Филипче, полека нема потреба од хистерија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: