Џенифер Лопез и Алекс Родригез се смирија благодарение на новата заедничка рекламна кампања

Џенифер Лопез и Алекс Родригез неодамна објавија дека нивната врска е ставена на пауза но, најновите вести се дека латино дивата и поранешниот бејзбол играч ја ...
| | веќе видена | слични

Ѕвезда која зад себе има многу неуспешни врски Актерката и пејачка, 51-годишната Џенифер Лопез, е позната и по бројните неуспешни врски во нејзиниот живот. ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез, американска пејачка, актерка и танчерка, е синоним за младоликост. Иако е во шестата деценија од животот, нејзините години се само бројка. За ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез вчера беше во славеничко расположение. 51-годишната пејачка сподели слика од базен во бел костим за капење на Инстаграм. Сликата ја покажува ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез не само што го снима филмот „Shotgun Wedding“ во Доминиканската Република, туку и одлично се забавува. Актерката и пејачка, Џенифер Лопез (51) ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата Џенифер Лопез изгледа дека не тагува премногу поради раскинувањето, судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи. Најголемо внимание ...
| | веќе видена | слични

Голем дел од светските ѕвезди ги имат своите најдобри делови од телото па така и атрактивната актерка и пејачка Џенифер Лопез не е покуса во ова.Она што го ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата и поранешниот бејзбол играч изгледа дека ја пребродија кризата. Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез рекоа дека работат на нивната ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата Џенифер Лопез изгледа дека не тагува премногу поради раскинувањето, судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи. Најголемо внимание ...
| | веќе видена | слични

Останато

Последните случувања на релација Русковска- Муареми покажуваат дека институциите надлежни за борба со криминалот го правеле токму спротивното. Меѓусебните ...
сите 266 | | | веќе видена

Јас знам дека состојбата во државата е многу лоша и дека малодушноста често оди со лоша состојба, но не смее да го фаќа луѓето малодушност и мора масовно да се ...
сите 417 | | | веќе видена

Тајван ја обвини кинеската армија дека во саботата почналa симулација на напад на нејзиниот главен остров, додека Пекинг продолжи со одмаздата за посетата на ...
сите 656 | | | веќе видена

Три лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи околу 13:30 часот на магистралниот пат Струмица-Ново Село откако патничко возило излетало од патот во ...
сите 83 | | | веќе видена

Не постојат никакви гаранции дека Македонија ќе има непрекинато снабдување со гас за претстојната грејна сезона, а во случај на целосна забрана на рускиот гас ...
сите 120 | | | веќе видена

Попретседателот Александар Николоски посочи дека власта на СДСМ во Македонија за само 4 и пол години уништи се што генерации наназад создавале потпишувајќи ...
сите 122 | | | веќе видена

Масовно, гордо и достоинствено, беше одбележан големиот национален празник 2ри Август – Денот на Републиката. Ги воспеваме идеалите на илинденците, ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Лопез и Алекс Родригез се смирија благодарение на новата заедничка рекламна кампања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: