Преку 9 милиони лајкови за селфито на Селена Гомез и Тејлор Свифт

Селена Гомез на својот инстаграм постираше неколку селфи фотографии со Тејлор Свифт со што им ги стопли срцата на фановите насекаде околу светот. Селена додаде ...
| | веќе видена | слични

Тогаш е откриено дека фудбалерката објавила серија контроверзни снимки на Snapchat. На една од снимките се гледа како 22-годишната фудбалерка инхалира од ...
| | веќе видена | слични

Англиската фудбалерка Медлин Рајт (23) доби отказ пред неколку месеци од фудбалскиот клуб на Чарлтон затоа што на Инстаграм прикачи провокативни фотографии и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

23-годишната англиска фудбалерка Медлин Рајт, добила отказ пред неколку месеци во Фудбалскиот клуб Чарлтон поради тоа што на Инстаграм објавувала провокативни ...
| | веќе видена | слични

На фотографиите 62-годишната музичарка ги покажа своите атрибути во садомазохистичка долна облека од тантела и со моторџиска капа на главата. Покрај ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, објави две стари фотографии на Инстаграм и воодушеви милиони следбеници со својот изглед. Имено, додека ...
| | веќе видена | слични

Се чини по стапките на Јелена Карлеуша и познатата светска старлета реши да ги почасти своите фанови со фотки на својот Инстаграм во кои е провокативна и со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Непорседно пред почетокот на најавеното примирје меѓу Израел и палестински „Исламски џихад“, вечерва се огласија сирените во неколку израелски градови, меѓу ...
сите 182 | | | веќе видена

Најдобриот стрелец во историјата на Манчестер јунајтед, Вејн Руни смета дека „ѓаволите“ треба да му ја исполнат желбата на Кристијано Роналдо и да му дозволат ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преку 9 милиони лајкови за селфито на Селена Гомез и Тејлор Свифт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: