Јутјуб подготвува нова опција што може да ни го олесни животот

4 копии
2 копии

Босанскиот режисер Харис Дубица објави видеоснимка која го прикажува се она што Босна и Херцеговина ја прави посебна. Во краткото видео, опфатени се Бања Лука, ...
| | веќе видена | слични

Изминативе години меѓу најгледаните видеа на „Јутјуб“ секако се оние кои вклучуваат отпакување и коментирање најразлични уреди и производи. Секако, со тоа се ...
| | веќе видена | слични

YouTube тестира нова функција со која ќе препознава производи кои ги има во видеата кои ги гледате и ќе ви пласира повеќе реклами како што се директни линкови ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на еден од помалите владини коалициони партнери, ЛДП, Горан Милевски, не објавува засега повеќе детали за вчерашната средба со премиерот Зоран Заев, но ...
сите 442 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 372 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Алијанса за Албанците и актуелен градоначалник на Гостивар, Арбен Таравари вчеравечер во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 истакна ...
сите 157 | | | веќе видена

ДЕЛ ОД КОАЛИЦИОНИТЕ ПАРТНЕРИ НА ЗАЕВ ИМААТ ЗАБЕЛЕШКИ НА БАРАЊАТА НА АЛТЕРНАТИВА Претседателот на НСДП, Тито Петковски вечерва изјави дека на Македонија не и се ...
сите 373 | | | веќе видена

Шефот на дипломатијата Бујар Османи, пак, во однос на преговорите со Бугарија рече дека се водат разговори, и потсети на неговата средба со министерот во ...
сите 182 | | | веќе видена

Директорот на Светската здравствена организација (СЗО – WHO) за Европа, Ханс Клуге, изјави во понеделникот дека на научниците ќе им бидат потребни уште околу ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јутјуб подготвува нова опција што може да ни го олесни животот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: