Граѓаните на Белград целосно ѝ веруваат во АстраЗенека (ВИДЕО)


3 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Познатиот хрватски и југословенски актер Раде Шербеџија откри дека викендов бил во Белград за да се вакцинира против коронавирусот. „Тоа го сторив во Белград, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Популарниот актер Раде Шербеџија открил дека во Белград се вакцинирал против коронавирусот. „Тоа го направив во Белград затоа што не се во ЕУ, па можат преку ...
| | веќе видена | слични

Дел од македонските граѓани кои денеска заминаа на вакцинација во соседна Србија велат дека од утринава се тече беспрекорно, без никакви застои. На граничниот ...
| | веќе видена | слични

Денеска на саемот во Белград се вакцинирани 6.500 граѓани од сите поранешни ју-републики. Граничниот премин Табановце од Македонија кон Србија го минаа точно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заменик на претседателот на Владата задолжен за борба против корупцијата и криминалот, одржлив развој и човечки ресурси, Љупчо Николовски, денеска имаше средба ...
сите 187 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 75 | | | веќе видена

Од денеска целосно се укинува полицискиот час, угостителските објекти нема да имаат ограничување во работното време, свадбите ќе може да се организираат со ...
сите 147 | | | веќе видена

Новата давачка за граѓаните - Еколошка такса од 3,5 денари за нафтата и нафтените деривати нема да предизвика инфлација уверуваат од Владата. И покрај таксата ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Граѓаните на Белград целосно ѝ веруваат во АстраЗенека (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: