Даниловски: Можен е пик на почетокот на април, необјасниво е како со зголемени бројки се цени дека полицискиот час дава резултати


Од воведувањето на полицискиот час на 10 март до денес бројките и на новозаболени, и на починати и на лица на кои им треба болничко лекување поради компликации ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според дневните извештаи за непочитување на полицискиот час и мерката за носење маски, се чини како на граѓаните да им „паѓа“ тешко да ги почитуваат овие ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ОХРИД ГО ЗАДРЖА СТАТУСОТ НА УНЕСКО Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини во своето обраќање на сесијата на Комитетот на УНЕСКО ...
сите 162 | | | веќе видена

– Почитувани помагатели и лични асистенти на лицата со оштетен вид, ова е QR кодот коj директно ве води до платформата за симнување на македонската верзија на ...
сите 111 | | | веќе видена

Силно невреме повторно ја погоди Белгија. Погодени се провинциите југоисточно од Брисел, направена е голема материјална штета. Се очекува дождот во Белгија да ...
сите 106 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Даниловски: Можен е пик на почетокот на април, необјасниво е како со зголемени бројки се цени дека полицискиот час дава резултати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: