Зошто е добро да имате за пријатели лица кои во хороскоп се Девица, Стрелец или Овен?

За следните три хороскопски знаци лажењето претставува најлошата човечка особина и тие секогаш ќе ви ја кажат вистината, без разлика колку таа на прв поглед ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ОВЕН Без оглед што сте планирале, бидете подготвени да ги одложите повеќето активности. Ги преценивте своите можности, па сакате или не, ќе бидете принудени да ...
| | веќе видена | слични

 Што предвидува астрологијата за крајот на работната недела? Кој ќе биде преплавен со барања од колегите, а кој ќе може да се релаксира дури и на работното ...
| | веќе видена | слични

Оваа недела планетата Меркур ќе го напушти знакот на Риби за да се пресели во знакот на Овен, подготвен да ги фаворизира Лавовите и Овните во следниот период! ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Венера и Сонцето влегуваат во знакот на Овен на 26 март, а тој ден ќе биде најмоќен за љубовта во 2021 година. Од тој ден започнува седумгодишно патување во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Имавме забелешки во договорот на Заев и Гаши, точките беа недоречени, општи, некои беа конфузни, изјави за Канал5, Горан Милевски, министер за локална ...
сите 587 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ДОГОВОРОТ МЕЃУ ЗАЕВ И ГАШИ Лидерот на еден од помалите владини коалициони партнери, ЛДП, Горан Милевски, не објавува засега повеќе детали за ...
сите 425 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 322 | | | веќе видена

Градот нема надлежност за регулирање на сообраќај, МВР да си ја врши професионално својата работа, се истакнува во реакцијата од Град Скопје на вечерашното ...
сите 53 | | | веќе видена

Парламентот на Република Српска во петок ќе одлучува за плановите на лидерот на босанските Срби, Милорад Додик за отцепување. Ова денеска го потврди ...
сите 210 | | | веќе видена

Не поддржувам трансфер на пратеници и сум голем противник на политички пазарења, вели претседателот на Демократски сојуз, Павле Трајанов. Тој реагира на ...
сите 202 | | | веќе видена

Хрватскиот институт за јавно здравје денеска објави дека сите контакти на заразените со омикрон-варијантата на коронавирус одат во 14-дневен карантин, без ...
сите 580 | | | веќе видена

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини, како што информираат од АМСМ, е умерен, а на граничните премини, од македонска страна, ...
сите 127 | | | веќе видена

Ова сега што го направи Зоран Заев е токму како што рече лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, пластелин колаиција и таа се формира на барање на партиите ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто е добро да имате за пријатели лица кои во хороскоп се Девица, Стрелец или Овен?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: