Не сте биле безбедни ниту во „Инкогнито“, Гугл лажел за режимот

3 копии
2 копии

Судот ѝ наложи на државата да им обезбеди образование на децата во воспитно-поправниот дом „Тетово“, од почетокот на учебната 2021/2022 година. Основниот суд ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Суспензијата на лекарите кои одбиваат да примат вакцина против Ковид-19 е законска, пресуди италијански суд во случајот на 10 лекари кои поднесоа тужба поради ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката за предлог мерките за невакцинираните ќе се носи на наредната владина седница, на која ќе треба да се разгледаат и барањата на синдикатите. Одлуката ...
сите 600 | | | веќе видена

Откажани се сите состаноци на партиските тела во СДСМ на кои требаше да се расправа за оставката на претседателот на партијата Зоран Заев, објави „Слободен ...
сите 496 | | | веќе видена

Според првичните информации од истражните органи во Бугарија, во автобусот вкупно имало 52 лица, од кои 45 загинаа, а седуммина се хоспитализирани на Клиниката ...
сите 615 | | | веќе видена

Без извод од лиценца за меѓународен сообраќај возел автобусот во кој животот го загубија 45 лица, а непознато е како ги минувал границите. Институциите не ...
сите 216 | | | веќе видена

Според портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, СДСМ и оваа власт се среде огромен скандал на крадење струја, ништо по различно единствено крадење 4 години. ...
сите 174 | | | веќе видена

Преку минута молк во Европскиот парламент,европратениците од Бугарија денеска изразија сочувство за жртвите во страотната автобуска несреќа во ...
сите 574 | | | веќе видена

„Ситуацијата за време на пандемијата не беше толку сериозна како што е сега“, изјавил за Ди Цајт, Лотар Вилер, директор на Државниот епидемиолошки институт ...
сите 673 | | | веќе видена

– Бев во контакт со роднините кои беа погодени од оваа трагедија. Тука сум да покажам дека Општина Чаир е отворена во секое време и за секаква помош, рече ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не сте биле безбедни ниту во „Инкогнито“, Гугл лажел за режимот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: