Бијонсе однесе најголем дел од “Греми”наградите за 2021


Карди Би ја продолжи караницата со конзервативната коментаторка и активистка Кендис Овенс на Твитер. Да потсетиме, Овенс рече дека настапот на Карди Би и Меган ...
| | веќе видена | слични

Не, Кенди, мажите се однесуваат кон жените како што им дозволува жената да се однесуваат кон неа. Само погледнете ја Меланија, таа беше порно sвезда, но не ...
| | веќе видена | слични

Само неколку месеци ја делат од влегувањето во нејзината 50-та деценија од животот, но привлечната и мега популарна Бијонсе ‘не се предава’ на годините. Таа се ...
| | веќе видена | слични

Оние кои ја следат Дуа Липа на Инстаграм можеа одблизу да видат како таа изгледала на музичките награди „Греми“ каде што триумфираше во категоријата најдобар ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Убавата Англичанка, по потекло од Косово, воодушеви и со настапот во живо - ги отпеа своите мегахити „Левитација“ и „Не започнувај сега“ на доделувањето на ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Бијонсе беше една од најголемите ssвезди на овогодинешните музички награди „Греми“, што се одржа синоќа, а освен што триумфираше во неколку ...
| | веќе видена | слични

Останато

Да ви се заблагодарам прво на присуството, денеска сум во општина Тетово, во рамки на предизборната кампања за изборот на советници во општинскиот совет. Веќе ...
сите 376 | | | веќе видена

Приведен 23-годишник од Тетово со времено живеалиште во Швајцарија, кој со возилото бил затекнат како создава бучава. – На А.М. (23) од Тетово, со привремено ...
сите 434 | | | веќе видена

Бајден денеска изјави дека пресудата на рускиот суд против американската кошаркарка Бритни Грајнер на девет години затвор под обвинение за поседување дрога во ...
сите 132 | | | веќе видена

Шкендија одигра 1-1 на гостувањето кај АИК од Стокхолм во првиот меч од квалификациите во Конференциската лига, одличен резултат за македонскиот тим иако ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе однесе најголем дел од “Греми”наградите за 2021

Од:
До кого (е-маил):
Порака: