БиХ бележи 582 нови пациенти и 63 смртни случаи во изминатите 24 часа

Во изминатите 24 часа во Србија починаа 32 пациенти од последици на инфекција со ковид-19 со што вкупниот број на смртни случаи во земјата од почетокот на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во Босна и Херцеговина, Федерацијата БиХ и Република Српска, во последните 24 часа починаа дури 73 пациенти од последици на ковид-19, што е најголема бројка ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии

Србија донесе одлука од денес во 6 часот угостителските објекти и трговските центри да останат затворени. Објектите за продажба на храна и културните ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
4 копии
повеќе

Останато

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 601 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БиХ бележи 582 нови пациенти и 63 смртни случаи во изминатите 24 часа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: