Arsenal, Adidas и 424 лансираа заедничка колекција

По заршувањето на модната недела во Париз, шоубиз медиумите ги разгледуваат навите најпосакувани трендови кои ги вжештија париските модни писти. И додека многу ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии

Шведскиот бренд H&M неодамна ја најави колекцијата во соработка со дизајнерката Симон Роша, а од денес истата е во продажба. Во Кина од полноќ можеа да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 195 | | | веќе видена

ДС, ЛДП и ДОМ денеска преку предлог заклучок велат дека ја охрабруваат Владата на Република Северна Македонија да ги продолжи разговорите со Европската Унија ...
сите 911 | | | веќе видена

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ го демантираше министерот за надворешни работи, Бујар Османи дека билатералниот протокол со Бугарија бил ...
сите 195 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Arsenal, Adidas и 424 лансираа заедничка колекција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: