ВМРО-ДПМНЕ: Нема криминал во земјава во кој не е замешан Зоран Заев и неговиот брат Вице

Криминалецот Зоран Заев ги брани криминалците. Јавна тајна е дека Зоран Заев е во договор со уценети луѓе од опозицијата за да создава вештачка криза во ВМРО. ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев да каже колку пати на "братот" Бојко да не ја блокира Македонија и дали се спротиставил на сите кочења кои неговиот "брат" и ги приредил на ...
| | веќе видена | слични

„Колку е Зоран Заев демократ говори фактот што е единствен кандидат за претседател на СДСМ за претстојниот конгрес“, реагираат од ВМРО –ДПМНЕ на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Колку е Зоран Заев демократ говори фактот што е единствен кандидат за претседател на СДСМ за претстојниот конгрес, велат од ВМРО-ДПМНЕ. -Зоран Заев ги ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Бројката на починати од корона се движи кон 3.500, бројката на новозразаени секој ден се зголемува, газиме во третиот бран, сите се вакцинираат, ама не и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неспособноста на Заев и Филипче да набават вакцини руши рекорди. Блумберг направил анализа и интерактивна мапа за следење на процесот на вакцинација до сега. ...
| | веќе видена | слични

Неспособноста на Заев и Филипче да набават вакцини урива рекорди, вели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Мицкоски. „Блумберг“ направил анализа и интерактивна мапа за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бележиме тренд на намалување на новозаразените пациенти со ковид-19, а има и значително празнење на болниците, рече министерот за здравство Венко Филипче на ...
сите 257 | | | веќе видена

Креативните идеи од ЕУ се последна надеж за отстранување на бугарското вето, оптимист е премиерот Зоран Заев дека во јуни Македонија ќе ги почне преговорите со ...
сите 564 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 85 | | | веќе видена

Во најсмртоносниот поединечен напад, откако на почетокот на неделава избија судири со Хамас во Газа, загинале две жени и осум деца, пренесува агенцијата АП, а ...
сите 342 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Нема криминал во земјава во кој не е замешан Зоран Заев и неговиот брат Вице

Од:
До кого (е-маил):
Порака: