ВМРО-ДПМНЕ: Не и се криви анкетите на СДСМ, криво е неспособното и криминално владеење на Заев


Не и се криви анкетите на СДСМ, криво е неспособното и криминално владеење на Заев, народот се одлучи Заев паѓа. СДСМ е во паника од кревкото мнозинство. Заев ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Акционерското друштво за изградба и стопанисување со станбен простор и со деловен простор од значење на Република Македонија објавува оглас за вдомување на 31 ...
| | веќе видена | слични

Нова анкета за состојбата со рејтинзите на македонската политичка сцена објави „Јуроп електс“. Според нивното истражување, ВМРО-ДПМНЕ ја зголемува предноста ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Europe Elects“ е лидер на пазарот во анализата на анкетите и податоците за изборите во Европа. Германската старт-ап контекстуализира бесплатни податоци за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Премиерот апсолутно не знае што сака. Тој не прави никаква разлика од Влада за национален спас и широка Влада, па потоа бараше експертска, па техничка – тоа се ...
| | веќе видена | слични
5 копии

„Јас споделив една идеја која што е вредна за размислување и која ја ставам на оценка на нашиот народ за да го дадам мојот прилог за мојот народ, за мојата ...
| | веќе видена | слични

„Доблесно е претседател на влада да испорача ваква понуда после неколку дена од гласањето доверба во парламентот. Јас мислам ако има разумни луѓе од двете ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот генерален секретар на Владата, Драги Рашковски, во вторникот од Деканатот на Правниот факултет на УКИМ побарал да биде вратен на професорското ...
сите 356 | | | веќе видена

Димитар Апасиев, лидерот на „Левица“, се закани со тужби доколку на утрешната седница во Собранието пратеници на СДСМ излезат од изолација и дојдат со ...
сите 251 | | | веќе видена

Кривичниот суд му определи притвор на Сашо Мијалков, кој му е одреден се до започнување на издржување на казната затвор. На поранешниот помошник-министер во ...
сите 118 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) ги информираат новинарите и медиумските ...
сите 365 | | | веќе видена

Полицијата разбила организирана криминална група на нарко-дилери, пришто приведени се 6 лица, а запленета е дрога во вредност од над 800 илјади евра. Од МВР ...
сите 74 | | | веќе видена

Дали обвинителството планира да поведе постапка за случувањата врзани со настаните произлезени од паркингот наспроти Холидеј ин, од продажбата на државното ...
сите 237 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски секојдевно докажува дека е единствен и најголем бранител на криминалот и криминалците. Тој не може да се помири што денес правдата е еднаква ...
сите 363 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 998 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот. По ...
сите 444 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Не и се криви анкетите на СДСМ, криво е неспособното и криминално владеење на Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: