ВО ЖИВО: Прес конференција на Владо Мисајловски


5 копии
2 копии
18 копии

Вицепремиерот за евроинтеграции Никола Димитров на својот фејсбук профил објави дека е позитивен со ковид-19 ден-два откако објави дека властите не добиле ...
| | веќе видена | слични

Вицепремиерот за Европски прашања Никола Димитров предмалку на својот Фејсбук профил објави дека е заразен од коронавирус поради што ќе мора да одложи некои од ...
| | веќе видена | слични

Угостителите и иницијативниот одбор на ресторани за организирани настани денеска повторно излегуваат на протест. Тие цела година се оставени без работа, а ...
| | веќе видена | слични

Следете ја во живо прес-конференцијата на пратеникот Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ за информациите дека владата преку сомнителна фирма се обидела да ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 262 | | | веќе видена

Инспекциските служби од 29 март од 4 април спровеле вкупно 5.236 надзори и контроли. Само пазарните инспектори извршиле над 4.500 контроли и надзори при што ...
сите 364 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВО ЖИВО: Прес конференција на Владо Мисајловски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: