Со ваквото лошо располагање на Буџетот Македонија ќе банкротира

3 копии

Антонијо Милошоски, пратеник и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, по средбата со туристички и здравствени работници во Охрид, даде одговор на новинарски прашања. Едно ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Утринава Антонијо Милошоски, пратеник и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во радио „Лидер“ говореше за низа скандали кои беа актуелни деновиве, но се осврна и на не ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Добро утро на сите, јас сум Антонијо Милошоски државјанин на Република Македонија, но ете мета на некои луѓе кои што немаат попаметна работа и проекти, па ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
4 копии
2 копии

Антонијо Милошоски, член на ИК на ВМРО-ДПММНЕ и пратеник во Собранието при денешната негова посета во Штип зборуваше за тоа кои се црвените линии за изборен ...
| | веќе видена | слични

Се менува бројот на регистрирани станоиздавачи од мал обем во регистерот за категоризации на општина Охрид. Постојано пристигаат барања за нови категоризации и ...
| | веќе видена | слични

По денешната средба со туристички и здравствени работници во Охрид, пратеникот и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Антонијо Милошоски даде изјава за медиуми. По ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 262 | | | веќе видена

Инспекциските служби од 29 март од 4 април спровеле вкупно 5.236 надзори и контроли. Само пазарните инспектори извршиле над 4.500 контроли и надзори при што ...
сите 364 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со ваквото лошо располагање на Буџетот Македонија ќе банкротира

Од:
До кого (е-маил):
Порака: