Непознат Realme телефон се појави на 3D рендери (ВИДЕО)


На социјалната мрежа „Твитер“ се појавија првите рендери на паметниот телефон Huawei P50 кои откриваат две огромни камери. Прво нешто што паѓа во очи кај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, заедно со албанската министерка за Европа и надворешни работи, Олта Џачка, утре под покровителство на министрите ...
сите 349 | | | веќе видена

Во разговор за МКД.мк пратеничката Гордана Силјановска Давкова вели дека донесениот закон кој овозможува легализација на дивоградби стимулира неселективна ...
сите 106 | | | веќе видена

Едно лице е убиено, а друго е рането во синоќешната престрелка во скопски Бутел 2. Двајцата се наоѓале во исто возило, а кон нив било пукано од друго возило. ...
сите 29 | | | веќе видена

По само два дена откако беше пуштен во употреба, од утрово не функционира страницата на дигиталното издание на толковниот речник. Неколку пати сервисот не се ...
сите 83 | | | веќе видена

Денеска се одбележува Денот на македонскиот јазик! Русија има многу длабоки традиции на изучувањето на македонскиот јазик, објави денеска Руската амбасада во ...
сите 26 | | | веќе видена

Адвокатот Дељо Кадиев по јавната седница за „Рекет“ во Апелација, кажа дека пресудата од Кривичниот суд треба да се укине, бидејќи има многу грешки и повреди ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Непознат Realme телефон се појави на 3D рендери (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: