„Broadcom“ разочара со резултатите од продажбата на чипови

2 копии
4 копии

Американскиот милијардер Ворен Бафет се приклучи на групата луѓе чиј имот се проценува на повеќе од 100 милијарди долари, објави списанието Форбс. Акциите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во вечерашното издание на дебатната емисија “Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој се осврна на ...
сите 539 | | | веќе видена

Лично како претседател на ВМРО-ДПМНЕ ако добијам документи кои се од јавен интерес ќе ги објавам. Кривично дело ќе биде ако не ги објавам, значи сум соучесник ...
сите 282 | | | веќе видена

Откако премиерот Зоран Заев вечерва во интервју на Канал 5 изјави дека и екс премиерот Никола Груевски со хеликоптер одел во Грција приватно, но сите молчеле, ...
сите 55 | | | веќе видена

По прес конференцијата потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски беше прашан за коментар во однос на оценката на Зоран Заев, дека премиерот не ...
сите 153 | | | веќе видена

Пожртвуваноста на секој здравствен работник е огромна во овие околности, кога секој од нив се заложува максимално исполнувајќи ги своите професионални ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Broadcom“ разочара со резултатите од продажбата на чипови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: