Се комплицира ли политичката сцена?


4 копии

Секој граѓанин знае дека СДСМ и Заев лажат затоа што секој еден човек чувствува дека не живее подобро. Дарко Каевски неуспешно ги брани политики на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Дарко Каевски неуспешно ги брани политики на криминалната Влада на СДСМ           Единствена вистина е дека Македонија нема никаков напредок во борбата со ...
| | веќе видена | слични

Трет ден вицепремиерот Љупчо Николовски не одговара на новинарското прашање како ја замислува помошта од националните медиуми во борбата против корупцијата? ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 262 | | | веќе видена

Инспекциските служби од 29 март од 4 април спровеле вкупно 5.236 надзори и контроли. Само пазарните инспектори извршиле над 4.500 контроли и надзори при што ...
сите 364 | | | веќе видена

Одзивот за вакцинација кај граѓаните досега е добар, вели медицинскиот техничар Денис Јанкуловски кој е дел од тимот кој што ги вакцинира граѓаните во ...
сите 373 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Шпекулациите за враќање во кралската палата на војводата од Сасекс, Хари и неговата сопруга Меган Маркл, беа завршени со информациите што пристигнаа од ...
сите 156 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се комплицира ли политичката сцена?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: