Што може да направи телевизор од 400.000 американски долари? (ВИДЕО)


 Австриска компанија го направи првиот телевизор во светот кој се превиткува, а можете да се купи по цена од неверојатни 400.000 долари. Иако сумата е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Расте нервозата во белиот дворец откако Христијан Мицкоски повторно, по којзнае кој пат не успеа да го одбрани криминалот. Ниеден обид на ВМРО-ДПМНЕ за ...
сите 280 | | | веќе видена

Искуството покажа дека угостителските објекти се места каде и покрај препораките, превентивните мерки не се почитуваат. Гостите не држат дистанца и има ...
сите 271 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 15 | | | веќе видена

Последниот случај што е поврзан со издавањето официјални патни документи од Македонија ја отвори темата за Балканот како криминална шенген-зона, во која им се ...
сите 287 | | | веќе видена

Од Министерството за внатрешни работи се уште нема ниту соопштение, ниту одржана пресконференција, ниту, пак, најава за такво нешто, за дрогата, односно ...
сите 115 | | | веќе видена

Во Спортскиот центар „Борис Трајковски“ се врши масовно вакцинирање со вакцината Спутник V, закажани се речиси 3000 термини. Планот е да се достигнат 7000 ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што може да направи телевизор од 400.000 американски долари? (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: