Граѓаните масовно ги враќаат членските книшки и одат на терапија – иновативен спот за изборите во Црна Гора


Листата „Црно на бело – може Никшиќ“ претстави необично иновативен предизборен спот за престојните локални избори закажани за 14. март. Спотот на иновативен ...
| | веќе видена | слични

Сведоци сме на повампирување на политиката од 90-те години на минатиот век со нескриени амбиции на ретроградни сили да ги постигнат своите цели од тоа време со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Црногорскиот претседател Мило Ѓукановиќ го обвини Белград дека работи на проект „Голема Србија”, во чиј центар, како што наведе е Црна Гора. „Сведоци сме на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Постојаните забелешки на критички настроената јавност во Црна Гора дека земјата е во челустите на увозничкото лоби и дека нејзините производи се ретки и ...
| | веќе видена | слични

Црногорскиот претседател Мило Ѓукановиќ во разговорот со специјалниот претставник на ЕУ за Западен Балкан, Мирослав Лајчак, рече дека трансферот на власта во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Европската перспектива на Северна Македонија и Албанија не е предмет на спор и Бугарија секогаш ги поддржува, вели бугарскиот премиер Стфан Јанев во интревју ...
сите 694 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 484 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 82 | | | веќе видена

Од денеска целосно се укинува полицискиот час, угостителските објекти нема да имаат ограничување во работното време, свадбите ќе може да се организираат со ...
сите 142 | | | веќе видена

Романските новинари пишуваат за македонската навивачка фаланга, дека уште синоќа го освоиле Букурешт, покажувајќи ретко видени емоции и љубов кон државата и ...
сите 156 | | | веќе видена

Зголемувањето на еколошката такса за горивата нема драстично да ја намали потрошувачката, но зголемените цени негативно ќе влијаат на стандардот на граѓаните. ...
сите 252 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Граѓаните масовно ги враќаат членските книшки и одат на терапија – иновативен спот за изборите во Црна Гора

Од:
До кого (е-маил):
Порака: