Скокот на ФИБА-листата, слаба утеха за кошаркарите

2 копии

Џејкоб Вајли на „балонот“ во Перм ги запиша првите натпревари во дресот на македонската репрезентација, дуели на кои покажа дека се работи за одличен играч кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската кошаркарска репрезентација се искачи едно место погоре и се наоѓа на 29. позиција на најновата европска ранг-листа што денеска ја објави ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Американската агенција за сузбивање на нарккотици по акцијата „Марихуана“ објави дека ќе продолжи со поддршката на Македонија во детектирање, спречување и ...
сите 283 | | | веќе видена

Откако неговото име се поврза со тендери, набавка на софтвери кои не се уботребуваат, непријавен имот, но и ангажирање на блиски луѓе, како во Владата така и ...
сите 206 | | | веќе видена

Досега на веб страницата за вакцинација се пријавиле околу 140.000 лица. Владата планира преку кампањи да ја подигнува свеста на граѓаните за потребата од ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скокот на ФИБА-листата, слаба утеха за кошаркарите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: