Познато кога Lenovo ќе го претстави гејмерскиот смартфон Legion


повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ деновиве се нервозни бидејќи целосно потфрлија во обидот да го скријат фактот дека токму нивниот Христијан Мицкоски направи неуспешен обид да ...
сите 391 | | | веќе видена

Медиумите не се слободни, порача вчеравечер претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во „Заспиј ако можеш” на Алфа. Тој повика народот да не преќутува ...
сите 109 | | | веќе видена

Француските здравствени власти препорачаа пренасочување на лицата кои ја примиле првата доза од вакцината Астра Зенека кон другите вакцини за втората ...
сите 393 | | | веќе видена

Вакцината на „Астра Зенека“ во земјава нема да се дава на лица помлади од 60 години. Одлуката ја донесоа нашите здравствени власти откако го разгледаа ставот ...
сите 389 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција рече дека ниту тој ниту ВМРО-ДПМНЕ нема да ги признаат бројките од попишаното ...
сите 219 | | | веќе видена

Откако премиерот Зоран Заев вечерва во интервју на Канал 5 изјави дека и екс премиерот Никола Груевски со хеликоптер одел во Грција приватно, но сите молчеле, ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познато кога Lenovo ќе го претстави гејмерскиот смартфон Legion

Од:
До кого (е-маил):
Порака: