СДСМ: Единствен договор е договорот на Мицкоски и Мијалков за спас на криминалите на ВМРО ДПМНЕ

Пропаднаа обвинувањата, лагите и спиновите кои доаѓаа од белиот дворец, за наводни договори со власта за бегството на Сашо Мијалков. Единствена вистина е ...
| | веќе видена | слични

Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ во континуитет се поразувани и од граѓаните и од правдата. Неуспешното бегство на Сашо Мијалков, менторот на Мицкоски е последниот обид ...
| | веќе видена | слични

Очајот и нервозата во белиот дворец секојдневно растат затоа што Христијан Мицкоски и врвот на ВМРО-ДПМНЕ не успеваат да го одбранат криминалот. Мицкоски и ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ починатите од коронавирусот ги злоупотребува во партиски цели сведувајќи ги на статистика, тоа е доказ за нивниот нечесен и неодговорен однос кон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во своето денешно соопштение, владејачката СДСМ го обвини Христијан Мицкоски и неговата партија за бесрамна злоупотреба на жртвите од Ковид 19, а посочуваат и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски денеска не се појави на судењето за судскиот предмет „Талир“ за незаконско финансирање на партијата ВМРО-ДПМНЕ. Исто ...
| | веќе видена | слични

Во своето соопштение попладнево, владејачката СДСМ реагираше на неприсуството на портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Наум Стоилковски на рочиштето за случајот „Талир“. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Неоспорлив доказ за силна, неселективна и бескомпромисна борба против организираниот криминал и корупција се последните полициски акции за разбивање на ...
сите 310 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче објави дека во измените на Законот за здравствена заштита предлагаат дијагонстицирање и лекување на ковид пациенти во ...
сите 81 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 50 | | | веќе видена

Честитка од Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по повод почеток на светиот месец Рамазан Скопје, 13 април 2021 Почитувани граѓани на Република ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Единствен договор е договорот на Мицкоски и Мијалков за спас на криминалите на ВМРО ДПМНЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: