Толкување на најчести сонови: Вода


Мажите не размислуваат така за жените, всушност, нешто помалку од половина од нив сметаат дека жените што се шегуваат се непожелни (48 проценти од нив), а 70 ...
| | веќе видена | слични

Без оглед што ќе каже некој, неверството не е лесно. Всушност, тоа е исклучително сложено, со мноштво причини, долготрајни и штетни ефекти. Но, дали треба да ...
| | веќе видена | слични

Концептот на токсична личност не е лесен за објаснување, но постојат низа однесувања кои несомнено штетат на партнерството, особено ако се повторуваат често, ...
| | веќе видена | слични

Ако ви се допаѓа интровертна личност, првата препрека за ваше подобро запознавање е нејзината срамежливост. Од таа причина, треба да имате повеќе разбирање од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сите врски доживуваат подеми или падови. Ако било кој ве уверува дека неговата врска е совршена и после неколку години поминати со ист партнер, веројатно ве ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, на социјалните мрежи објави дека денеска остварил средба со семејството на Верица, младата девојка што трагично го ...
сите 253 | | | веќе видена

Кривичниот суд му определи притвор на Сашо Мијалков, кој му е одреден се до започнување на издржување на казната затвор. На поранешниот помошник-министер во ...
сите 157 | | | веќе видена

За одржувањето на собраниската седница на која треба да бидат изгласани законите кои ќе го активираат петтиот сет мерки за помош на граѓаните и на компаниите ...
сите 192 | | | веќе видена

Одлуката за суспензија на деталните урбанистички планови лежи во рацете на советниците, односно, Советот на Општина Центар дециден е градоначалникот Саша ...
сите 215 | | | веќе видена

Кафулињата и рестораните да останат затворени, а полицисикиот час од 20 часот да продолжи да важи. Комисијата за заштита од заразни болести смета дека ...
сите 315 | | | веќе видена

Во вечерашното издание на дебатната емисија на ТВ Клан гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој зборуваше за политичката ситуација во ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Толкување на најчести сонови: Вода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: