Гофан во Монпелје го освои првиот трофеј од 2017

2 копии
2 копии

Германскиот тенисер Александар Зверев упати само пофални зборови за менталните капацитети на Новак Ѓоковиќ. Добивме уште една потврда за менталната сила на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американската амбасада соработува со МВР и другите институции, но не коментира истраги што се во тек, ова е ставот на амбасадата на САД за нејзината позиција ...
сите 450 | | | веќе видена

Дванаесет мигранти се откриени утрово во превртено возило „мерцедес“ со српски регистерски ознаки, а возачот кој се обидел да ѝ избега на полицијата бил ...
сите 221 | | | веќе видена

Човек почина заради нереагирање на институциите, а тие и два дена после тоа се уште си ја префрлаат одговорноста едни кај други, како денот кога требаше да му ...
сите 100 | | | веќе видена

Медиумите не се слободни, порача вчеравечер претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во „Заспиј ако можеш” на Алфа. Тој повика народот да не преќутува ...
сите 62 | | | веќе видена

„Ако продолжи актуелниот тренд, ќе го преоптовари нашиот здравствен систем“, рече Јенс Шпан за Ројтерс. Индија објави досега највисока бројка на ново-заразени ...
сите 407 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гофан во Монпелје го освои првиот трофеј од 2017

Од:
До кого (е-маил):
Порака: