Србија има над 3000 новозаразени со Ковид-19 за 24 часа


2 копии

Рестораните и кафулињата ќе може да се отворат денеска под одредени услови, објави кабинетот на премиерот Бенјамин Нетанјаху во вчера вечер. Меѓу другото, ...
| | веќе видена | слични

Рестораните и кафулињата ќе бидат отворени во недела под одредени услови, објави кабинетот на премиерот на Израел, Бенјамин Нетанјаху во саботата вечерта. Меѓу ...
| | веќе видена | слични

Јужна Кореја ја заврши првата недела од долгоочекуваната вакцинација против коронавирус. Илјадници сомнителни несакани ефекти се појавија по вакцинирањето со ...
| | веќе видена | слични

Според најновите податоци на Владата на Србија, до сега биле дадени 1,648,254 дози на вакцините против коронавирусот. Втората доза на вакцина ја имаат примено ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според неделниот извештај на Институтот за јавно здравје во периодот од 05 до 11 април 2021, тестирани се вкупно 27.329 материјали во лабораториите во кои се ...
сите 444 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 57 | | | веќе видена

Погребот на принцот Филип, сопругот на кралицата Елизабета втора ќе се одржи на 17 април во дворецот Виндзор во присуство на семејството. Церемонијата ќе биде ...
сите 193 | | | веќе видена

Почитувани граѓани на Република Македонија од исламска вероисповед дозволете ми од мое лично име и од име на членовите на ВМРО-ДПМНЕ да Ви го честитам ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србија има над 3000 новозаразени со Ковид-19 за 24 часа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: