ХАОС СРЕД РЕСТОРАН: Пријовиќ го нападнала Филип пред сите!


Фолк пејачот Аца Лукас конечно откриен со нова девојка за што веќе пишуваат српските медиуми.Имено во новата емисија „Папарцо лов“ гледачите имаа можност да ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Аца Лукас има нова девојка, пишуваат српските медиуми. Папараците го снимиле пејачот во град, во друштво на бринета, а претходно заедно биле видени и ...
| | веќе видена | слични

Мајката на пејачот Слободан Радановиќ е во болница во Белград, бидејќи морала да се оперира поради проблем што го има со ногата веќе некое време. Драгиња е ...
| | веќе видена | слични

Кралот на фолк музиката Шабан Шаулиќ загина во сообраќајна несреќа на 17 февруари 2019 година, а од тој ден до денес неговата сопруга се уште го живее кошмарот ...
| | веќе видена | слични

Останато

За европската перспектива и бугарското вето, но и грчката поддршка, за Договорот од Преспа, како и за односите со поранешниот и актуелниот премиер на Грција, ...
сите 516 | | | веќе видена

Државниот архив на Република Северна Македонија и државната агенција „Архиви“ на Република Бугарија заедно ќе објават збирка документи и писма на некои ...
сите 97 | | | веќе видена

Охрид, 8. мај 2021 (InPress) – Граѓаните кои периодов наназад ги примиле двете дози од некоја од вакцините, ќе добијат сертификат за вакцинација кој ќе го ...
сите 201 | | | веќе видена

Според досегашните истражувања, луѓето кои се вакцинирани со „АстраЗенека“ имаат посилни реакции по првата примена доза, а оние пак кои се е вакцинирани со ...
сите 359 | | | веќе видена

Граѓаните не велат веќе ни срам ни перде, по ново велат, ни срам ни Петре. Мрзеливиот Петре Шилегов стана синоним за бесрамно испумпување на парите на ...
сите 181 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ), Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ), Македонскиот институт за медиуми (МИМ) и Советот ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ХАОС СРЕД РЕСТОРАН: Пријовиќ го нападнала Филип пред сите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: